Nepoznaná História

Main Menu

Login Form

paypal

 • Currency:
 • Amount:

Counter

01907145
Today
Yesterday
This Month
All days
133
120
5603
1907145
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Aktuálne otázky:

Literárny týždenník 43 – 44/2016 B.Bartók 24. úno 2017 19:55 #14740


 • Příspěvky:1253 Obdržená poděkování 2573
 • Avatar uživatele p.hanic
 • p.hanic
 • SUPER SPECIALISTA
 • OFFLINE
 • Karma: 73
www.literarny-tyzdennik.sk/products/lite...yzdennik-43-44-2016/
HUDBA/RECENZIA
Miroslav Demko: Nad dvoma publikáciami o B. Bartókovi Zasvätený obraz o skladateľovi

LT_20161221-43_44.JPG


LT_20161221-BBartok.JPG

LT_20161221-BBartok2.JPG
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Ramiannka

Aktuálne otázky: 26. úno 2017 08:57 #14747


 • Příspěvky:4892 Obdržená poděkování 7337
 • Avatar uživatele Dušan
 • Dušan
 • SUPER SPECIALISTA
 • OFFLINE
 • Karma: 86
z dislusie ma Zvedavcovy. Sucho o realite…

" Tento projekt dnes vrcholí. Hraje se o oslabení Ruska (zlobí, jsou tam zdroje), proto ta maškaráda s Ukrajinou a Gruzií. A současně podpora masové migrace do Evropy, aby zárodek budoucí říše ztratil vazbu na národní státy. Pak odstartují velký ekonomický krach, aby je lidé prosili, aby je zachránili (stejně vznikl Fed, viz panika v r.1907 - jdeme vám na pomoc). Oni milostivě vyhoví - vznikne nadnárodní centrum, které bude lifrovat přistěhovalce bez rozhodování národních vlád, podle jejich konceptu "lidských práv uprchlíků". USA rozdrobí také, válkou s Čínou, stejně jako Evropu v r.1914."

www.zvedavec.org/nazory_7217.htm#ptr356063
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Ramiannka, p.hanic

Aktuálne otázky: 05. bře 2017 18:24 #14793


 • Příspěvky:4029 Obdržená poděkování 5346
 • Avatar uživatele Ramiannka
 • Ramiannka
 • Administrator
 • OFFLINE
 • Karma: 74
Poslední úprava: 05. bře 2017 19:37 od Ramiannka.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Aktuálne otázky: 08. bře 2017 14:40 #14808


 • Příspěvky:4892 Obdržená poděkování 7337
 • Avatar uživatele Dušan
 • Dušan
 • SUPER SPECIALISTA
 • OFFLINE
 • Karma: 86
VEĽA ZDRAVIA A ŠŤASTIA ŽELÁM , RAMIANKÁČSKE ŽENY.

Priznám sa k MDŽ ma vyprovokovali Rusi. Stále držia tento jarný sviatok zrodu v socialistickom tónuse a ešte pridali. Dnes je to všade v RU správach . Putin to dokonca vzal, ako možnosť poštekliť američanov a "špeciálna jednotka" kultúrnch "hackerov" vyrazili do ulíc Washingtonu a Nevyorku a darovali američankám kvety… Vo všetkých letoch aeroflotu letušovia robili to isté.
Poslední úprava: 08. bře 2017 17:03 od Dušan.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Ramiannka, Metod J. Sláv, ivko, lesana, Deva

Aktuálne otázky: 11. bře 2017 23:00 #14824


 • Příspěvky:4892 Obdržená poděkování 7337
 • Avatar uživatele Dušan
 • Dušan
 • SUPER SPECIALISTA
 • OFFLINE
 • Karma: 86
Namiesto hororu na dobrú noc…

www.tartaria.sk/slovanska-kultura/spolonost/2017-02-06-07-17-00

www.tartaria.sk/slovanska-kultura/spolonost/2017-02-07-12-59-31

Záver je bombónik…

Posledné desaťročia je viditeľný značný pokles efektivity biblického projektu. V jednej z kníh Tanachu – knihe proroka Izaiáša – je podrobne opísaný postup, ako získať kontrolu nad obyvateľstvom Zeme pomocou uvalenia naň úrokovej sadzby. Pretože biblický projekt naberá cez trhliny veľa vody a topí sa, tak elitná skupina amerických bankárov pripravila „reštart“ projektu, ktorého cieľom bolo zabezpečenie pokračovania biblického projektu úrokovej sadzby ešte aspoň na nejakých 2003-300 rokov.


Noc Svaroga skončila r. 1996, odvtedy nastupujú postupné cykly Kruhov Liet (16 rokov), počas ktorých sa postupne Zem dostane na potrebnú úroveň Svetlých energií. Ďalším medzníkom (1996+16) bol rok 2012; a všetko pokračuje ďalej.


Hystériu okolo roku 2012 a predpokladaného konca Sveta začali médiá postupne nadúvať už okolo roku 2000. Technickou podstatou „Konca Sveta“ bol však reálne pripravený projekt americkej elity. Bankárska špička USA spolu so špičkovými dôstojníkmi americkej armády pripravili projekt skutočného „Konca Sveta“ tak, aby mohol pokračovať Biblický projekt ešte nejakú dobu. V zmysle tohto projektu mali byť v decembri 2012 odpálené jadrové hlavice na viacero veľkých miest Sveta po všetkých kontinentoch tak, aby to vyzeralo na útok nejakej mimozemskej civilizácie proti Zemi ako takej, nie iba ako útok proti nejakej krajine. Vo vzniknutom chaose – následkom jadrových úderov – by sa severná pologuľa minimálne na niekoľko týždňov zahalila do nepreniknuteľného mraku popolčeka. V takomto prostredí klesne povrch na Zemi priemerne o 20-30°C, ale budú aj miesta, kde teplota poklesne pod -100°C.


Samotná elita mala pripravené dve podzemné miesta v horských oblastiach USA, každé o kapacite do 5 000 ľudí. Boli v nich uložené potraviny, voda a vôbec celé potrebné vybavenie na prežitie. V nich mali 2 roky prežiť členovia onej elity a ich rodinný príslušníci. No a po 2 rokoch by vyšli na povrch s terajšími výdobytkami technológií a pripravení si užívať ešte 2-3 storočia krásy Biblického projektu.


O projekte sa ako prvá dozvedela francúzska spravodajská služba, ktorá začala konať. Francúzsko tak či onak nebolo zahrnuté do projektu ORION, ale snažilo sa ho zo všetkých síl prekaziť. Treba povedať, že aj dnešné elitné americké spravodajské služby sú vnútorne rozdelené na dva tábory. Teda na biblický a protibiblický tábor. Pri poskytnutí informácie o detailoch projektu Orion začali protibiblické skupiny hľadať spôsoby prekazenia celého projektu. A tak v roku 2012 boli na území USA organizované spoločné, medzinárodné manévre špeciálnych jednotiek, medzi ktorými bol aj ruský Specnaz. V rámci tohto cvičenia ruský Specnaz zničil obe podzemné mestá, teda boli zničené všetky zásoby vody, potravín a vôbec všetkého, čo bolo pripravené probiblickou skupinou na prežite. Projekt teda museli zastaviť.


V rámci tohto projektu malo ísť pod vodu napríklad pol Číny a ďalšie, „problematické“ protibiblické prvky. Za zmienku stojí ešte jeden detail, ktorý je v súvislosti s tou operáciu známy. Bežné trhaviny ako ich poznáme pracujú na úrovni „atómov“, ale zbrane, ktoré boli použité ruským Specnazom vykazovali ničivý efekt na úrovni „molekúl“. Podľa dostupných informácií takýto druh zbraní nemali v tom čase ani USA ani Rusko. V celej protiakcii teda účinkovala aj akási tretia, nám neznáma sila.


Biblická skupina sa však svojho projektu nevzdala, a medzi rokmi 2013-16 vypracovala úplne nový plán. Dlho sa nevedelo o čo ide, ale keď ruské satelity zaregistrovali podozrivé vibrácie na území Yellowstonského parku, podarilo sa zistiť detaily nového plánu.


Nad spiacim kráterom Yellowstonu – má priemer cca 70 km – boli realizované vrty, pri ktorých sa do zeme uložili vodíkové nálože. Aktiváciou náloží sa docieli ten istý želaný efekt – svetová kataklizma. Takže prvý poznatok – niekto už má dnes v rukách „červený gombík“.


Americká vláda uvalila na informácie o seizmických aktivitách v Yellowstone informačné embargo ešte v r. 2003, takže dnes verejnosť nepozná skutočnú úroveň vulkanickej hrozby. Ďalším známym faktom je, že situácia sa ešte v roku 2013 kriticky zhoršila. Určite ste videli videá, ako z parku utekajú bizóny. Dnes vieme, že stade už poutekali aj myši.


USA je z pohľadu toho, čo by sme dnes mohli nazvať „zákonom zachovania energie“ tesne pred koncom svojej existencie. Krajina, v ktorej žije maximálne do 5% svetovej populácie drancuje celý zvyšok Sveta len preto, aby ona mala hojnosť. Vulkán preto – v rámci rovnováhy vo Vesmíre – tak či onak vybuchne a USA budú zničené. Je to iba otázkou času, ale to už dnes vedia aj vedci. Otázkou teda nie je či, ale kedy. Z tohto pohľadu sa „urýchlenie“ nejaví ako niečo naozaj „mimo programu“. Problém je v niečom inom.


Ešte počas amerického volebného roku bolo počuť niekoľko nezvyčajných vyhlásení prezidentskej kandidátky. Okrem iného sa zmienila o tom, že 350 miliónov obyvateľov USA sa presťahuje do Strednej a Východnej Európy. Konkrétne boli spomínané krajiny ako Poľsko, Maďarsko, Rumunsko. Kto sa pozrie na mapu tomu je hneď jasné, že reč je aj o našej krajine a minimálne Ukrajine.


Pri Ukrajine nastáva problém, Rusko s takým niečím nebude súhlasiť, čo aj oponenti Clintonovej vytkli. Ona na to reagovala odpoveďou, že „s Rusmi sa dohodneme“. Čo znamená dohodnúť sa s Rusmi? Jednoducho zaplatiť gubernátorov, ktorí za peniaze zvyčajne predajú aj národné záujmy bez ohľadu na to, čo Putin kdesi v Moskve robí. Tento fakt je dobre známy, a preto sa Rusko muselo v maximálnej miere pokúsiť takéto niečo prekaziť. A práve z tohto dôvodu bolo pri posledných voľbách do Štátnej Dumy v Rusku nominovaných množstvo úplne nových, mladých ľudí, s ktorými sa buď nebude dať dohodnúť, alebo iba veľmi ťažko. Takto vyformovaná zákonodarná moc si bude postupne podriaďovať aj ostatné zložky – výkonnú, súdnu aj ideologickú – pod seba.


Na to, aby mohlo dôjsť povedzme k presťahovaniu sa veľkého počtu Američanov do Východnej Európy bolo potrebné aj to, aby Západná Európa – a Európa vôbec – nebola schopná vytvoriť spoločnú, európsku armádu pod európskym velením. Tento bod bol zaručený spustením vlny utečencov, ktorú napríklad v taliansku organizuje talianska Mafia. Prúd sa jednoducho nedá zastaviť len tak, sám od seba.


Podľa dostupných informácií sa projekt má spustiť na jar 2017. Preto na jar, lebo v krajinách spotrebujú celú minuloročnú úrodu, a novú ak by aj založili, tak by nemala vzísť. Po nejakých cca 2 rokoch bude všetko pripravené na pokračovanie biblického projektu.


Či už túto informáciu považujete za kanadský žartík, ale 100% realitu je vaša vec. Nemožno predpokladať, že to, čo je presne predpovedané sa musí aj do bodky splniť v takej podobe, akou to bolo podané. Spravidla skutočnosť býva ďaleko od teoretických plánov. Yellowstone však tichučko tiká tak či onak, stať sa môže všetko. A ostane z článku vidíme, že možností pre tento rok je aj tak neúrekom...
Poslední úprava: 11. bře 2017 23:22 od Dušan.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Ramiannka, Metod J. Sláv, ivko

Aktuálne otázky: 12. bře 2017 18:59 #14830


 • Příspěvky:932 Obdržená poděkování 964
 • Avatar uživatele Jozef Stanislav VŠ
 • Jozef Stanislav VŠ
 • SUPER SPECIALISTA
 • OFFLINE
 • Karma: 40
Část zprávy je pro hosty skrytá. Pro zobrazení celé zprávy se prosím přihlašte nebo registrujte.. V knihe to vysvetľujeme i keď to je ako perlička v závere v abecednom registru názvov, atď.
Poslední úprava: 12. bře 2017 19:01 od Jozef Stanislav VŠ.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Ramiannka, Metod J. Sláv

Aktuálne otázky: 17. bře 2017 22:35 #14880


 • Příspěvky:4892 Obdržená poděkování 7337
 • Avatar uživatele Dušan
 • Dušan
 • SUPER SPECIALISTA
 • OFFLINE
 • Karma: 86
V dnešné dni , keď si naše médiá na rozkaz od svojich majiteľov odmietajú pripomenúť 2. svetovú-tak ,ako treba - veľmi imformačne hustá prednáška p.Fursova pred francúzkim divákom. Pravdoláskarov asi šľaktrafí...Ebéčkari v akcii , ako vždy…
Poslední úprava: 18. bře 2017 20:16 od Ramiannka.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Metod J. Sláv

Aktuálne otázky: 21. bře 2017 22:26 #14920


 • Příspěvky:4892 Obdržená poděkování 7337
 • Avatar uživatele Dušan
 • Dušan
 • SUPER SPECIALISTA
 • OFFLINE
 • Karma: 86
Dnes máme NOVÝ ROK - PODĽA SLNEČNÉHO KALENDÁRA. Z RTV som sa dozvedel, že v Uzbekistane a Kazachstane a okolo sa volá:

NAVRUS(Z)

V týchto dnes "turkicky" hovoriacich krajinách sa volá nový rok ( môj odhad) NOVÁ RUS !!! Vraj už najmenej 4000 rokov...


0:32 min.
Poslední úprava: 21. bře 2017 23:59 od Dušan.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Metod J. Sláv, Deva

Aktuálne otázky: 24. bře 2017 20:09 #14928


 • Příspěvky:6 Obdržená poděkování 13
 • Avatar uživatele DLP
 • DLP
 • Nováček
 • OFFLINE
 • Karma: 2
Ide to vyrazne dalej, pohladajte Nowruz, perzsky novy rok
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Ramiannka, Dušan, Metod J. Sláv, lesana, Deva

Aktuálne otázky: 24. bře 2017 23:45 #14931


 • Příspěvky:4892 Obdržená poděkování 7337
 • Avatar uživatele Dušan
 • Dušan
 • SUPER SPECIALISTA
 • OFFLINE
 • Karma: 86
No pekne veru a nikoho nenapadne tá jednoznačná slovná asociácia …
cs.wikipedia.org/wiki/Nourúz
Poslední úprava: 26. bře 2017 18:57 od Ramiannka.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Metod J. Sláv
Vygenerováno za 0.291 sekund


Copyright © 2013.Ramiannka All Rights Reserved.